Hizmetler

SEM Güvenlik Sistemleri

Kamera Sistemleri & Güvenlik Sistemleri

SEM Güvenlik  keşif, projelendirme, kurulum, bakım ve onarım vb. teknik servis hizmetleri ile en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Kamera Sistemleri

null

Teknoloji ve elektronik sistemler günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olarak bizimle birlikte varlığını sürdürmeye devam ediyor. Tüm teknolojik gelişmeler güvenlik sektörünü de harekete geçirip, kullanıcı için en ideal olan güvenlik sistemleri hakkında kesin sonuç veren çözümler üretmeye devam ediyor.

Alarm Sistemleri

null

İster evde ister dışarıda olun, Solution Ultima can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sağlar. Bosch güvenlik panelinizi alarm izleme hizmeti ile birlikte kullandığınızda, aileniz ya da sahip olmak için çok çalıştığınız varlıklarınız için ihtiyaç duyduğunuz hızlı desteği anında alabilirsiniz.

Yangın İhbar Sistemleri

null

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi her alanı etkiliyor. Artık akıllı ev ya da akıllı ofis dediğimiz sistem, yapılardaki algılama sistemlerine göre çalışıyor. Bu algılamalardan en önemlilerinden biri de yangın algılama sistemleridir.

Akıllı Ev Sistemleri

null

Akıllı ev teknolojisi hayatınızı kolaylaştıran ve gelişmiş yönetim fonksiyonları ile güvenlik olduğu gibi ekonominizi de koruyan sistemlerdir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

null

Kartlı geçiş sistemleri biyometrik okuma ve daha fazlası.. Kartlı ve biyometrik geçiş sistemleri ile personel ve ziyaretçilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almakta, geçiş bilgilerini kayıt altına alarak bu bilgilerin analiz edilmesi ve raporlanmasını sağlamaktadır.

Plaka Okuma Sistemleri

null

Plaka tanıma sistemleri, taşıtları (otomobil, otobüs, kamyon vb.) plakalarına bakarak insansız olarak tanıyan bir uygulamadır. Plakaları tanımak için kamera ile gelen görüntüleri kullandığından dolayı, plaka tanıma sistemi bir görüntü tanıma teknolojisidir.

Personel Takip Sistemleri

null

PDKS Sistemi, Parmak İzi Okuyucu, Kartlı Geçiş Sistemi, Turnike, Yüz Tanıma gibi bileşenleri yaygın servis ağı tam garanti ile hizmetinize sunuyoruz.

Yapısal Kablolama

null

Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır. Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Fiber Optik Çözümler

null

Kendi boyunca içinden ışığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden oluşmuş bir optik fiberdir. Optik fiberler diğer iletişim malzemelerine oranla uzun mesafelerdeki veri iletişiminin daha hızlı ve yüksek değerlerde yapılabilmesine olanak verdikleri için fiberoptik haberleşme sistemlerinde çok sıklıkla kullanılmaktadırlar.

300+ kişi/kurum SEM Güvenlik ile güvenliğini sağladı. Peki ya sen?