Geçiş Kontrol Sistemleri

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Kartlı geçiş sistemleri biometrik okuma ve daha fazlası.. Kartlı ve biyometrik geçiş sistemleri ile personel ve ziyaretçilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almakta, geçiş bilgilerini kayıt altına alarak bu bilgilerin analiz edilmesi ve raporlanmasını sağlamaktadır.

-Kartlı Geçiş Sistemleri
-Biyometrik Geçiş Kontrol
-Parmak İzi
-Yüz Tanıma
-İris Tanıma
-Turnikeler
-Araç Bariyerleri ve Yol Kesiciler

Bariyer sistemleri, istenmeyen ve kontrolsüz girişleri engellemek, kontrol altına almak için kullanılan en hızlı ve etkili çözümlerden biridir. Alış veriş merkezlerinde, özel ve resmi kurumlarda gördüğümüz, fonksiyon ve özelliklerinden haberdar olduğumuz bariyerlerin gerekliliğini ve sağladığı kolayları yaşadıkça fark ediyor, ne amaçla konulduğunu daha iyi kavrayabiliyoruz. Bariyer sistemlerinin kullanım alanları işletmelerin ve resmi kurumların yapısına ve özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Şahıs mülkiyetleri içinse genelde büyük villa tipi evlerde tercih edilen farklı bariyer sistemleri vardır. Kişisel zevke ve kullanım alanına göre değişiklik gösteren bariyer sistemleri emniyet kontrolü için elzem ve gereklidir.

Bariyer sistemlerinde fiyatlar kullanılacak bariyer sisteminin nerede kullanılacağına, malzeme türü ve kalitesine göre değişiklik gösterir. En fazla talep gören bariyer sistemin ise otopark ve yollarda araç kontrolünü sağlayan bariyer sistemleri olduğu söylemek mümkün. Birçok bariyer sistemi çeşidi mevcuttur. Sizler için bir sıralama yaptık. Bu bağlamda bariyer sistemleri çeşitlerini; Kollu Bariyer, Mantar Bariyer, Kapan Bariyer, Kişisel Park Bariyeri, Kilitli Bariyer, Zincir Bariyer, Turnike Sistemleri, Şerit Bariyer, Otopark Sistemleri vs gibi sıralayabiliriz. Bu çeşitlerin hepsi ihtiyaç sonucu ortaya çıkmış ve kullanım alanları gereği tamamen birbirinden farklı olarak üretilmiştir.

Bariyer sistemleri insan sağlığını, çevre düzenini korumak ve kontrol altına almak için geliştirilmiş bir sistemdir. Araç yollarını engellemek ve araç geçişini kontrol altına almak temel amaçtır. Ayrıca bariyer sistemlerini güvenlik cihazları olarak da adlandırabiliriz. Birçok farklı alanda hizmet veren, özellikleri kullanıldığı alana göre üretilmiş bariyer sistemleri günlük yaşamda düzeni sağlayan ve bizleri birçok tehlikeden koruyan oldukça donanımlı bir sistem. Bu sistemden faydalanmalı ve getirdiği kurallara bağlı olarak toplumsal ve bireysel düzende yaşamımızı devam ettirmeliyiz.

TEKLİF AL

300+ kişi/kurum SEM Güvenlik ile güvenliğini sağladı. Peki ya sen?