Kurumsal

SEM Güvenlik Sistemleri

Kamera Sistemleri & Güvenlik Sistemleri

  • null
    Vizyonumuz

Dünya standardında ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetler sunmak; Bu hizmetlerin sağlanması için fiziksel alt yapı, çalışma ortamı ve donanım, bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler ile rekabet başarısında köprü olmaktır.

  • null
    Misyonumuz

Türkiye Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyeti ve tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Hedefimiz, yerli ve milli imkanlar ile üretim yapmak; ülkemizde daha fazla istihdam sağlayıp aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunmak.

  • null
    Hakkımızda

SEM Güvenlik 2001 yılından bu yana Yangın İhbar Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri başta olmak üzere Bariyer Sistemleri, Güvenlik Sistemleri Danışmanlığı, Hırsız Alarm Sistemleri, Elektronik Ürün Gözetleme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri ve bunun yanı sıra keşif, projelendirme, kurulum, bakım ve onarım vb. teknik servis hizmetleri ile en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

300

MEMNUN MÜŞTERİ

1000

TAMAMLANAN PROJE

15

UZMAN PERSONEL

18

YILLIK TECRÜBE

300+ kişi/kurum SEM Güvenlik ile güvenliğini sağladı. Peki ya sen?